Kontakt 2018-06-27T10:38:26+00:00

Kontakt z naszym biurem

ul. Zaporoska 39
53-519 Wrocław

Otwarte:

Pon-Pt: 9:00 do 18:00,
Sobota: 10:00 do 14:00

+48 71 338 33 33

+48 71 338 55 55

+48 71 338 05 40

bhn@bhn.pl

Adres e-mail
Telefon
Treść wiadomości

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią polityki prywatności strony (link do polityki).



DORADCY KLIENTA:

Ciepichał Krystyna tel. 602 570 600  krystyna@bhn.pl

Czyrnia Armin tel. 515 582 027  a.czyrnia@bhn.pl speaks english

Dopieralska Alina tel. 604 510 900  alina.dopieralska@bhn.pl

Gąsiorowska Joanna tel. 602 570 900  joanna.gasiorawska@bhn.pl speaks english

Jankowska Agnieszka tel. 691 394 864  agnieszka@bhn.pl

Kocaj Małgorzata tel. 883 662 660  m.kocaj@bhn.pl

Kozłowski Waldemar tel. 662 009 100  w.kozlowski@bhn.pl

Lang Katarzyna tel. 604 510 300  k.lang@bhn.pl

Nowak Bianka tel. 603 703 238  b.nowak@bhn.pl

Rojkowska Maria tel. 602 570 500  m.rojkowska@bhn.pl

Sobalak Szymon tel. 533 556 086 szymon@bhn.pl speaks english and german

Sobolewska Małgorzata tel. 602 570 300  bhn@bhn.pl

Szawłowski Grzegorz tel. 606 805 405  grzegorz@bhn.pl

Wójcik Przemysław tel. 536 593 258  p.wojcik@bhn.pl speaks english and russian

Prosimy nie dzwonić po godzinie 20.00

ODDZIAŁ W KŁODZKU

ul. Objazdowa 5 p.20
57-300 Kłodzko
email: agnieszka@bhn.pl
tel. 691 394 864