Karta Oferty 2018-02-02T12:43:50+00:00

Dom wolnostojący, 209 m2, Wrocław

Dom wolnostojący na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna

Cena: 1 290 000 PLN

6 172 PLN/m2

Przemysław Wójcik
nr licencji: 1747
Tel.kom.: 536 593 258
Telefon: 71 338 55 55
p.wojcik@bhn.pl

Opis

Na sprzedaż niepowtarzalny, ekologiczny i energooszczędny dom tuż pod Wrocławiem, w Mokronosie Górnym.

Swój wyjątkowy charakter, dom zawdzięcza projektowi, którego założenia miały na celu zredukowanie strat energetycznych do minimum i stworzenie wewnątrz doskonałego, zrównoważonego mikroklimatu.

Szkielet domu stanowi żebrowa, stalowa konstrukcja, która jest podstawą dla drewnianych ścian pokrytych tynkiem mineralnym. Między nimi znajduje się 18 cm wełny celulozowej oraz pusta przestrzeń, która zapewnia ciągłą wymianę powietrza wewnątrz domu. Kluczowy dla cyrkulacji powietrza jest ogród zimowy. Różnica temperatur w ogrodzie i przestrzeni w ścianie powoduje ruch powietrza, który w zależności od panujących warunków może odbywać się w dwóch kierunkach.

Ogrzewanie jest realizowane za pośrednictwem trzech niezależnych źródeł:
- piec gazowy kondensacyjny marki De Dietrich,
- kominek z płaszczem wodnym,
- wężownica kolektora szklarniowego (energia solarna).
Dodatkowym elementem systemu grzewczego jest wodny akumulator ciepła, warstwowy zbiornik o pojemności 1500 l. Ponadto, dzięki zastosowanemu niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego i ściennego zwiększona jest wydajność ogrzewania.

Parter składa się z otwartej przestrzeni, przedzielonej jedynie dwoma stalowymi podporami, z której wyróżnić można strefę salonu, telewizyjną, część jadalną oraz obszerną, wyposażoną w markowy sprzęt kuchnię. Na parterze mieści się również toaleta i spiżarnia z kotłownią.

Na piętrze znajduje się główna sypialni z dużą garderobą i prywatną łazienką, druga sypialnia, gabinet, druga łazienka i garderoba. Istnieje możliwość zaaranżowania czterech niezależnych, pełnowymiarowych sypialni.

Wnętrze ma charakter loftu, dominują otwarte przestrzenie i duże połacie okien, dzięki czemu do pomieszczeń wpada bardzo dużo dziennego światła. Stalowe podpory, balustrady i detale dopełniają całości. Do wykończenia użyto najwyższej jakości materiałów, w kuchni blaty z kamienia, na podłodze dębowe, olejowane deski, okna z drewna egzotycznego w pakiecie trzyszybowym z automatycznymi roletami. Przed domem znajduje się wiata na trzy samochody.

Mokronos Górny to jedna z najpopularniejszych podwrocławskich miejscowości. Jest doskonale zorganizowana, niedaleko mieści się sklep, przedszkole i fitness klub a w oddalonym o 3 km Smolcu znajdują się duże dyskonty i restauracje. Podróż do centrum Wrocławia zajmuje niespełna 20 minut.

Cena wynosi 1 290 000 zł

Polecam i zapraszam na prezentację,

Przemysław Wójcik
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
BHN Chata Agencja Nieruchomości
tel. 536 593 258

Szczegóły

Numer oferty189520185
Typ ofertyDom wolnostojący
Rodzaj transakcjiSprzedaż
Cena1 290 000 PLN
Cena za m26 172 PLN
Liczba pokoi5
PiętroParter
Liczba pięter1
Powierzchnia209 m2
Powierzchnia działki1 045 m2
MiejscowośćWrocław
DzielnicaFabryczna
WojewództwoDOLNOŚLĄSKIE
PowiatWrocław m.
GminaWrocław M.
Przeznaczeniemieszkalny
Rok budowy2011
BalkonTak
Materiałzróżnicowany
Rodzaj okiendrewniane