Dom z działką usł.-miesz.,korzystne MPZP!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 490 000 PLN , Pow. 238,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
238,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
8
Lokalizacja:
Długołęka , Wrocławska
Rok budowy:
1938
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
175381
Powierzchnia działki:
1 753 m2
Cena za m2:
6 247 PLN

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom, położony na działce o przeznaczeniu usługowo- mieszkaniowym, znajdujący się w miejscowości Długołęka, tuż obok Wrocławia. Dom nadaje się do zamieszkania, a po adaptacji może posłużyć, jako np. hotel pracowniczy. Istnieje również możliwość rozbiórki budynku bez dopłaty ze strony nowego właściciela. 

Oferowana nieruchomość składa się z działek o numerach 104/2 oraz 104/4.
Działki (pow. 1753 m2) są zabudowane jednym budynkiem mieszkalnym (pow. 238,5 m2) oraz dwoma mniejszymi budynkami, pełniącymi funkcję gospodarczą.
Dom doskonale nada się na hotel pracowniczy lub biuro firmy, z racji dużych możliwości zmiany rozkładu pomieszczeń i zagospodarowania trzeciej kondygnacji, którą stanowi wysokie poddasze. 

Na działce może powstać zarówno park maszynowy, skład materiałów budowlanych, czy choćby wyżej wspomniany hotel pracowniczy. Jest możliwość podłączenia do miejskiego gazociągu. Po drugiej stronie ulicy Wrocławskiej (k. McDonald's) znajduje się przyłącze. 


Lokalizacja: 
Niezwykle dogodna, bezpośrednio przy ulicy Wrocławskiej, co w zależności od potrzeb, zapewni dużą ekspozycję firmy na tysiące potencjalnych klientów codziennie przejeżdżających tą trasą, lub prosty i szybki dojazd do Wrocławia. Do A8 dotrzemy w 11 minut!
Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana z Wrocławiem oraz innymi miejscowościami- wiele połączeń autobusowych. Dworzec kolejowy Długołęka oddalony jest od działki o około 500 m.
W okolicy mnóstwo firm, Selgros, Dino, McDonald's (na przeciwko).

Zapraszam do kontaktu!
Jakub Tomczyk
CHATA Nieruchomości
Tel. 602-570-900
E-mail: jakub@chata.pl

Nieprawidłowy adres E-mail