Przestronny, zadbany dom z dużą działką

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
990 000 PLN , Pow. 475,89 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
475,89 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Głoska
Rok budowy:
2009
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
490436
Powierzchnia działki:
2 742 m2
Cena za m2:
2 080 PLN
Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący położony na skraju spokojnej miejscowości pomiędzy Miękinią a Brzegiem Dolnym.

Oferowaną nieruchomość cechuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania, komfortowe, przestronne wnętrza i wspaniała działka dająca ogromne możliwości aranżacyjne.

Zapraszam do wirtualnego spaceru po nieruchomości:
https://my.matterport.com/show/?m=PLBXpAEZcwf

Budynek został wzniesiony w 2009 r. Ściany zewnętrzne zbudowane są z porothermu i ocieplone styropianem.  Dach jest pokryty ceramiczną dachówką i ocieplony pianą PUR oraz celulozą. Okna z PVC są w świetnej kondycji, parapety zewnętrzne wykonano z granitu, a wewnętrzne z drzewa jesionowego.

Wnętrze jest komfortowe i funkcjonalne; do jego wykończenia użyto wysokiej jakości materiałów. Na szczególną uwagę zasługuje solidna, drewniana stolarka drzwiowa oraz piękne parkiety i schody z jesionu i jawora. Kuchnia jest wyposażona w zmywarkę, dużą lodówkę, piekarnik, płytę grzewczą i wyciąg.

Zarówno część dzienna, jak i sypialna są bardzo przestronne, a dzięki dużej ilości okien pomieszczenia są słoneczne. Ściany kolankowe są wysokie, dzięki czemu skosy na piętrze nie są uciążliwe. Przyziemie stanowi część techniczną domu; znajduje się tam kotłownia, pralnia, suszarnia i inne praktyczne pomieszczenia.

Ogrzewanie jest realizowane za pośrednictwem kotła na ekogorszek. Dodatkowym źródłem ciepła jest kominek w salonie, a mała instalacja solarna zaspokaja zapotrzebowanie na ciepłą wodę w sezonie letnim. W łazienkach i przedsionku zainstalowano ogrzewanie podłogowe.

Działka ma kształt prostokąta i jest płaska z wyjątkiem części pod domem, która została podniesiona względem reszty terenu. Nieruchomość jest ogrodzona, a teren dookoła domu jest wybrukowany i obsadzony pięknymi krzewami. Na tyłach działki znajduje się sad z rozmaitymi drzewami, m.in. jabłoniami, gruszami, brzoskwiniami i wiśniami. Cały teren jest podlewany automatycznie. Obszerny podjazd pozwala na parkowanie wielu samochodów, a działka ma bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej.

Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o pow. 2458 m2 bezpośrednio przylegającej do działki z domem w cenie 150.000 zł, dzięki czemu całkowita powierzchnia wyniesie 5200 m2. Działka ma wydane pozwolenie na budowę i jest uzbrojona.

Okolica jest cicha i spokojna, a ruch samochodowy jest mały. W miejscowości jest sklep spożywczy i piekarnia, a w oddalonym o 5 km Brzegu Dolnym znajdują się usługi, duże sklepy, szkoły i przedszkola. 

Stan prawny nieruchomości jest uregulowany, własność z księgą wieczystą.

Cena wynosi 990.000 zł - (nowa, niższa cena obowiązująca od 07.12.22 r. do 31.01.2023 r.)

Polecam i zapraszam na prezentację,
Przemysław Wójcik
TEL: 536 593 258
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Chata Agencja Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail