Wrocław, Końska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
2 765 000 PLN , Pow. 346 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
346 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Wrocław Partynice , Końska
Rok budowy:
1927
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
481888
Powierzchnia działki:
1 000 m2
Cena za m2:
7 991 PLN
Super oferta pod inwestycje, siedzibę firmy lub ...do zamieszkania. Uniwersalna oferta dla każdego, kto chce zaangażować wolne środki i szuka dobrej oferty. Kupując nieruchomość chronisz własne oszczędności przed inflacją. Dodatkowo zarabiasz dwukrotnie - raz na wzroście wartości nieruchomości, dwa poprzez przychody z najmu (lub oszczędności na płaceniu czynszu za wynajem lokalu dla prowadzonej własnej działalności). Realna stopa zwrotu przekracza poziom inflacji CPI.

 Budynek przedwojenny, po kapitalnym remoncie w 2004 roku, oraz następnie w 2007 roku.

Dom posadowiony na działce foremnej w kształcie prostokąta. Na działce rosną  liczne drzewa i krzewy, w tym piękny rozłożysty kasztanowiec, dąb, kilka sosen i brzóz.  Na działce znajduje się prawdziwa studnia !

Lokalizacja - Wrocław osiedle Partynice ul. Końska. To ledwie 500 m od Parku Południowego. Budynek posadowiony w środkowej części ulicy, w odległości 88 m od ulicy Wyścigowej i 60 m od Ołtaszyńskiej. Ulica Końska jest ulicą jednokierunkową, wjazd wyłącznie z ulicy Wyścigowej.

W 2004 roku wymieniono wszystkie instalacje, stropy z drewnianych na betonowe, oraz okna ze skrzynkowych na pcv, i poszycie dachu. Dodatkowo docieplono poddasze.
W 2007 roku zaadoptowano powierzchnie piwnic i strychu, wykonano izolacje  fundamentów i posadzek w piwnicy, odprowadzenie wody deszczowej i drenaż wokół budynku. Rozbudowano instalacje centralnego ogrzewania na zaadoptowane kondygnacje (-1 i +2). Wykonano renowacje schodów drewnianych i podestów.

Układ pomieszczeń;
- przyziemie: 2 pomieszczenia, łazienka, pralnia, kotłownia i dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Pow. 83 m2.
- parter: 3 pokoje w tym dwa połączone dodatkowo rozsuwanymi drzwiami, kuchnia, łazienka. Pow. 103 m2,
- piętro: 2 pokoje, łazienka, dodatkowa toaleta, balkon. Pow. 100 m2,
- poddasze: otwarta przestrzeń ok. 60 m2 po podłodze. Pow. użytkowa 30 m2.

Dom wyposażony w instalacje:
- elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, odgromową. Odprowadzenie wody deszczowej do studni znajdującej się na działce.
Ogrzewanie centralne - gazowe, piec jednofunkcyjny z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej + wykonana cyrkulacja.

Zapraszam na prezentacje, po wcześniejszym umówieniu terminu. Prezentacje są możliwe poza godzinami pracy przedszkola - w tygodniu po godz. 17.00, w soboty do godz. 14.00. Proszę nie nachodzić użytkowników domu. Takie zachowanie nie będzie tolerowane przez właściciela nieruchomości. Aktualnie w budynku prowadzone jest  przedszkole anglojęzyczne. Kontakt wyłącznie przez pośrednika.


Zapraszam Grzegorz Szawłowski CHATA tel. 606 805 405, wyłączny pośrednik.Nieprawidłowy adres E-mail