Wysoki standard/Dom o pow. 157 m2/garaż

Dom (Wolnostojący) na wynajem
4 500 PLN , Pow. 157 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
157 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Środa Śląska
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
494774
Powierzchnia działki:
1 000 m2
Cena za m2:
29 PLN
Zapraszam do wynajęcia nowoczesnego, słonecznego i doskonale wyposażonego domu otoczonego ogrodem. Powierzchnia domu wynosi 157 m2W bryle budynku znajduje się garaż oraz dodatkowe  miejsce postojowe pod wiatą budynku. Istnieje możliwość  korzystania z części domku gospodarczego. W domu zastosowano dwa ekologiczne źródła ogrzewania tj. pompa ciepła oraz kocioł na eko-groszek. Dom położony jest w Lenartowicach w małej malowniczej miejscowości w Gminie Miękinia pomiędzy Brzegiem Dolnym, a Wrocławiem. W domu znajdują się 4 pokoje,  1 duży otwarty salon z kuchnią, spiżarnia,  2 łazienki, 2 garderoby, hol, kotłownia oraz garaż. Układ pomieszczeń w domu jest bardzo przestronny, komfortowy i dobrze rozplanowany.


Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 3D
https://my.matterport.com/show/?m=msQ6dHY9Qyt

NIERUCHOMOŚĆ:

PARTER:
- salon z kuchnią, słoneczny z wyjściem na taras i ogród.  Kuchnia wyposażona jest w markowy sprzęt AGD: (lodówkę, osobną zamrażarkę, piekarnik, kuchenkę mikrofalową, kuchenkę gazową, zmywarkę oraz filtr uzdatniania wody). Meble w zabudowie w ładnej kolorystce. W salonie znajduje się wygodna sofa z funkcja spania  oraz bardzo duży TV 86 cali.  Kominek pełni funkcje dekoracyjne (wyłączony z użytkowania).
- spiżarnia (wyposażona w regały)
- pokój (wyposażony w meble, TV, sofę z funkcją spania)
- łazienka (wyposażona w kabinę prysznicową, szafki, wc)
- hol, z którego prowadzą schody na piętro
- kotłownia
- garaż 

PIĘTRO:
- 3 pokoje (wyposażone w łóżka z materacami oraz meble)
- 2 garderoby 
- stylowa łazienka z dużym lustrem, wanną, dużą kabiną prysznicową, toaletą, umywalką, WC i bidetem
- hol 


LOKALIZACJA:
Dom położony jest w Lenartowicach  urokliwej wsi w Gminie Miękinia, bardzo rozwiniętej  pod względem inwestycyjnym Gminie, w której ma powstać m.in fabryka Intel. W Miękini znajduje się szkoła, a w wiosce obok Pisarzowicach - przedszkole i przychodnia. Niedaleko domu jest przystanek autobusowy. Blisko domu (3 min autem) jest peron w miejscowości Czerna Mała, dojazd pociągiem do Wrocławia (Dworzec Główny) zajmuje tylko 15 min. Gmina Miękinia ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć kolejową oraz parkingi "parkuj i jedź" przy przystankach kolejowych.
Z Lenartowic jest bardzo dobry dojazd zarówno do Wrocławia jak i sąsiadujących miast. W najbliższych planach jest budowa nowego łącznika aglomeracyjnego A4-S5 (Kąty Wrocławskie- Błonie), co wpłynie na sprawne skomunikowanie nie tylko A4 - S5, ale także  pomiędzy autostradą A4 a drogą Wrocław - Lubin. W najbliższej okolicy znajduje się Zalew z plażą  Prężyce, Zbiornik Wodny Żwirownia.  Za domem jest małe jeziorko. Wokół jest wiele zielonych terenów, lasów zachęcających do aktywnego wypoczynku blisko natury. 


Odległości do miast
:
- Wrocław Port Lotniczy  21 km
- Brzeg Dolny ok 12 km 
- Środa Śląska ok 24 km
- Miękinia ok. 10 km
- Trzebnica ok. 41 km
- Legnica ok 60 km 
- Oborniki Śląskie ok 30 km 


Dom idealny dla rodziny z dziećmi. Najemcom ze zwierzętami dziękuję, Umowa najmu okazjonalnego na okres 12 miesięcy. Obowiązkowe OC Najemcy.


Cena: 4500 zł czynsz najmu  + ok. 500 zł energia  + woda ok. 200 zł (wg. zużycia) + opłata za wywóz śmieci 30 zł/os
Łącznie: 5230 zł 
Kaucja: 9000 zł
Internet 500GB w cenie najmu
Dodatkowo najemca pokrywa koszt ok. 280 zł opróżnienia zbiornika bezodpływowego (szamba)  oraz zakup butli gaz propan-butan (wg. zużycia).  Zakup eko-groszka we własnym zakresie. 

Serdecznie polecam i  zapraszam  na prezentację
Justyna Semczuk 
tel. 602 570 600
justyna@chata.pl

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 90.39 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 35.33 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 95.78 kWh/(m2 · rok). Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.0120 t CO2/(m2 · rok).
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 61.28 %.
Nieprawidłowy adres E-mail