Sprzedaż 2019-02-25T11:30:19+00:00

Dzień dobry,

Zajmujemy się sprzedażą nieruchomości, a od Państwa będzie zależało jak dużą część pracy chcecie nam Państwo przekazać.

W pierwszej kolejności spotkamy się w nieruchomości, zobaczyć co sprzedajemy, ustalić szczegóły związane z działką, budynkiem, wyposażeniem, kosztami eksploatacji i ceną.

Przy tym spotkaniu zrobimy również zdjęcia.

Po spotkaniu, na podstawie zebranych informacji stworzymy ofertę, którą za pośrednictwem naszego programu będziemy promować w sieci. Dbamy o wysokie pozycje oferty w różnych serwisach (m.in. Otodom, OLX, Gratka). Działamy rówież w sieci MLS.

W ramach umowy na wyłączność oferujemy spacer 3D, przykład

Poszukujemy klienta i umawiamy prezentacje, pomagamy w negocjacjach i w sprawach formalnych. Jesteśmy z Państwem do końca sprzedaży wraz z wydaniem nieruchomości nowemu właścicielowi.

Prowizja jest płatna wyłącznie jeżeli sprzedacie Państwo nieruchomość za naszym pośrednictwem, oscyluje około 3% ceny końcowej.

Na każdym z etapów możecie Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo, oraz w razie potrzeby na pomoc współpracujących z nami podmiotów(rzeczoznawca majątkowy, kancelaria prawna, kancelaria notarialna). Podstawą współpracy z naszym Biurem jest podpisanie umowy pośrednictwa w sprzedaży.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Grzegorz Szawłowski, Chata Agencja Nieruchomości