Sprzedaż 2019-05-17T14:39:40+00:00

Dzień dobry,

Zajmujemy się sprzedażą nieruchomości, a od Państwa będzie zależało jak dużą część pracy chcecie nam Państwo przekazać.

W pierwszej kolejności spotkamy się w nieruchomości, żeby zapoznać się z przedmiotem sprzedaży, ustalić szczegóły związane z działką, budynkiem, wyposażeniem, kosztami eksploatacji i ceną.

Przy tym spotkaniu zrobimy również zdjęcia lub umówimy się na profesjonalną sesję zdjęciową połączoną ze skanem 3D.

Po spotkaniu, na podstawie zebranych informacji stworzymy ofertę, którą za pośrednictwem naszego programu będziemy promować w sieci. Dbamy o wysokie pozycje oferty w różnych serwisach (m.in. Otodom, OLX, Gratka). Działamy rówież w sieci MLS.

Przykład skanu 3D/ Wirtualnej Prezentacji mieszkania

Poszukujemy klienta i umawiamy prezentacje, pomagamy w negocjacjach i w sprawach formalnych. Jesteśmy z Państwem do końca sprzedaży wraz z wydaniem nieruchomości nowemu właścicielowi.

Prowizja jest płatna wyłącznie jeżeli sprzedacie Państwo nieruchomość za naszym pośrednictwem, oscyluje około 3% ceny końcowej.

Na każdym z etapów możecie Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo, oraz w razie potrzeby na pomoc współpracujących z nami podmiotów(rzeczoznawca majątkowy, kancelaria prawna, kancelaria notarialna). Podstawą współpracy z naszym Biurem jest podpisanie umowy pośrednictwa w sprzedaży.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Grzegorz Szawłowski, Chata Agencja Nieruchomości