Lokal usługowy: Wrocław - wynajem

Chcesz rozwijać swoją działalność na terenie Wrocławia? Szukasz lokalu o wysokim standardzie dla restauracji, salonu kosmetycznego lub sklepu? U nas znajdziesz bogatą ofertę lokali komercyjnych zlokalizowanych w atrakcyjnych częściach Wrocławia. Jako profesjonalna agencja nieruchomości z siedzibą we Wrocławiu z przyjemnością pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego lokum.

Kilka słów o naszej agencji nieruchomości

CHATA to agencja, której początki sięgają 1994 roku. Od tego czasu naszym głównym celem jest wspieranie wszystkich Klientów w transakcjach związanych z nieruchomościami. Zapewniamy kompleksowe usługi i doradztwo w zakresie wynajmu, ale też sprzedaży i zakupie lokali komercyjnych zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Wykonujemy wszystkie obowiązki związane z opieką nad nieruchomościami - lokalami usługowymi, halami i terenem przemysłowymi na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie i zawsze w umówionym terminie, otworzyliśmy nowe dedykowane oddziały nieruchomości komercyjnych na wrocławskich osiedlach: Krzyki, Fabryczna i Litewska. Zachęcamy do odwiedzenia naszych biur lub do kontaktu telefonicznego. Do dyspozycji Klientów jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18. Serdecznie zapraszamy!

Komercyjne lokale szyte na miarę: znajdziemy dla Ciebie idealny lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu

Oferujemy lokale biurowe, użytkowe, komercyjne oraz usługowe na wynajem dostosowane do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i wymagań naszych Klientów. Nie ważne, czy planujesz rozpoczęcie działalności w branży kosmetycznej, czy szukasz nowego lokum dla swojego sklepu odzieżowego, czy marzysz o prowadzeniu restauracji - jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć idealne miejsce na rozwinięcie biznesu we Wrocławiu.

W zależności od Twoich wymagań, pomożemy znaleźć Ci przestronne lokum przeznaczone do prowadzenia działalności biurowej, obiekt handlowy idealny do sprzedawania produktów lub usług bezpośrednio do konsumentów, lokal stworzony do prowadzenia działalności związanej z opieką zdrowotną lub do wykonywania usług kosmetycznych. Z naszym wsparciem znajdziesz też lokal gastronomiczny, do prowadzenia siłowni lub klubu fitness czy kawiarni bądź cukierni.

Lokal usługowy na wynajem to coś, czego szukasz? - rozpocznij współpracę z agencją nieruchomości CHATA

Rynek lokali usługowych i biurowych do wynajęcia jest zróżnicowany i uzależniony od wielu czynników, takich jak lokalizacja, wielkość, standard wyposażenia i wykończenia, a także dostępność i popyt. W dużych miastach, takich jak Wrocław, istnieje wiele możliwości wynajmu lokali usługowych, od małych pomieszczeń po duże powierzchnie biurowe i handlowe. Wybierając biuro nieruchomości CHATA, decydujesz się na usługi specjalistów w branży nieruchomości, którzy zapewniają oszczędność Twojego czasu i bezpieczeństwo transakcji. Zapraszamy do współpracy!