Opieka nad nieruchomościami
Opieka nad nieruchomościami

Opieka nad nieruchomościami, inaczej zarządzanie najmem, to usługa polegająca na zminimalizowaniu wysiłku, jaki właściciel wkłada w czerpanie korzyści z wynajmu.Jak to działa?

W razie zdarzeń losowych jak zepsuta zmywarka, cieknąca pralka, najemca kontaktuje się bezpośrednio z naszą agencją. W ciągu 26 lat pracy zgromadziliśmy bazę fachowców, z której korzystamy w takich sytuacjach. Jesteśmy w stanie zapewnić szybką reakcję na niezapowiedziane wydarzenia. Organizujemy
naprawę i opłacamy ją w imieniu właściciela. Po naprawie przesyłamy kopię dowodu wpłaty do właściciela a oryginał przechowujemy w archiwum.
Proponujemy, żeby najemca mieszkania przelewał co miesiąc czynsz na konto naszego Biura.
My, dokonujemy comiesięcznych opłat w imieniu właściciela (prąd, gaz, czynsz administracyjny i inne).
Po opłaceniu mediów biuro odejmuje od czynszu kwotę swojego miesięcznego wynagrodzenia. Każdego miesiąca, właściciel otrzymuje od nas czysty zysk z najmu.

Znalezienie najemcy

Zanim zaczniemy opiekę nad mieszkaniem, musimy znaleźć najemcę, czyli osobę, która będzie wynajmowała mieszkanie. Przez znalezienie najemcy rozumiemy: przygotowanie oferty, intensywny marketing oferty, weryfikacja najemcy, przygotowanie projektu umowy najmu, wysłanie jej do akceptacji
i naniesienie ewentualnych poprawek, podpisanie umowy w imieniu właściciela, wydanie mieszkania, sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego opisującego stan mieszkania.
Umowę możemy podpisać w imieniu właściciela na podstawie pisemnego upoważnienia. Może zostać ona również podpisana pocztą lub za pomocą innej formy, jesteśmy otwarci.
Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę z właścicielami mieszkań. Dokładamy wszelkich starań, żeby klient był zadowolony z naszej pracy.
Dajemy gwarancję 12-miesięcy. W praktyce oznacza to, że jeśli wskazany przez nas najemca opuście mieszkania przed upływem 1 roku, następnego najemcę znajdujemy bez kosztów od właściciela nieruchomości.


Ile to kosztuje?

Koszty są tylko dwa:

1. Znalezienie najemcy- jednorazowa opłata w wysokości 100% czynszu najmu.
2. Opieka nad mieszkaniem- 200 zł brutto miesięcznie.

Zapraszamy do kontaktu:
tel.: +48 71 338 33 33
e-mail: biuro@chata.pl

Lub bezpośrednio do kontaktu z wybranym agentem