Opieka nad nieruchomościami
Opieka nad nieruchomościami

Opieka nad nieruchomościami, inaczej zarządzanie najmem, to usługa polegająca na zminimalizowaniu wysiłku, jaki właściciel wkłada w czerpanie korzyści z wynajmu.


Jak to działa?

W razie zdarzeń losowych jak zepsuta zmywarka, cieknąca pralka, najemca kontaktuje się bezpośrednio z naszą agencją. W ciągu 26 lat pracy zgromadziliśmy bazę fachowców, z której korzystamy w takich sytuacjach. Jesteśmy w stanie zapewnić szybką reakcję na niezapowiedziane wydarzenia. Organizujemy
naprawę i opłacamy ją w imieniu właściciela. Po naprawie przesyłamy kopię dowodu wpłaty do właściciela a oryginał przechowujemy w archiwum.
Proponujemy, żeby najemca mieszkania przelewał co miesiąc czynsz na konto naszego Biura.
My, dokonujemy comiesięcznych opłat w imieniu właściciela (prąd, gaz, czynsz administracyjny i inne).
Po opłaceniu mediów biuro odejmuje od czynszu kwotę swojego miesięcznego wynagrodzenia. Każdego miesiąca, właściciel otrzymuje od nas czysty zysk z najmu.

Znalezienie najemcy

Zanim zaczniemy opiekę nad mieszkaniem, musimy znaleźć najemcę, czyli osobę, która będzie wynajmowała mieszkanie. Przez znalezienie najemcy rozumiemy: przygotowanie oferty, intensywny marketing oferty, weryfikacja najemcy, przygotowanie projektu umowy najmu, wysłanie jej do akceptacji
i naniesienie ewentualnych poprawek, podpisanie umowy w imieniu właściciela, wydanie mieszkania, sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego opisującego stan mieszkania.
Umowę możemy podpisać w imieniu właściciela na podstawie pisemnego upoważnienia. Może zostać ona również podpisana pocztą lub za pomocą innej formy, jesteśmy otwarci.
Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę z właścicielami mieszkań. Dokładamy wszelkich starań, żeby klient był zadowolony z naszej pracy.
Dajemy gwarancję 6-miesięcy. W praktyce oznacza to, że jeśli wskazany przez nas najemca opuście mieszkania przed upływem pół roku, następnego najemcę znajdujemy bez kosztów od właściciela nieruchomości.


Ile to kosztuje?

Koszty są tylko dwa:

1. Znalezienie najemcy- jednorazowa opłata w wysokości 100% czynszu najmu.
2. Opieka nad mieszkaniem- 200 zł brutto miesięcznie.

Zapraszamy do kontaktu:
tel.: +48 71 338 33 33
e-mail: biuro@chata.pl

Lub bezpośrednio do kontaktu z wybranym agentem

Obsługa sprzedaży nieruchomości — Wrocław

Dysponujesz mieszkaniem lub domem w okolicy Wrocławia lub w samym mieście i szukasz dla niego nowego właściciela? Potrzebujesz pomocy w załatwieniu niezbędnych formalności związanych z najmem albo sprzedażą, jednak zupełnie nie wiesz, od czego zacząć? Podejmij współpracę z agencją nieruchomości CHATA, w której znajdziesz agentów specjalizujących się w obsłudze lokali użytkowych oraz mieszkalnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Na czym polega świadczona przez nas obsługa sprzedaży nieruchomości?

Dla naszych Klientów z Wrocławia poszukujemy najemców lokali mieszkalnych oraz użytkowych. Dokładnie sprawdzamy, czy spełniają oni kryteria przewidziane dla odpowiednich kandydatów, a następnie czuwamy nad dopełnieniem wszelkich formalności, takich jak umowa czy też wydanie mieszkania i sporządzenie dokumentacji zdawczo-odbiorczej opisującej stan obiektu. Możemy też w Twoim imieniu, na podstawie pisemnego upoważnienia, podpisać wszelkie druki. Dzięki temu oszczędzasz czas potrzebny na dojazd do konkretnej lokalizacji.

Profesjonalna obsługa najmu mieszkania z gwarancją na 6 miesięcy

Boisz się wynająć mieszkanie, gdyż obawiasz się tego, że najemca opuści je przed końcem umowy, a cały trud poszukiwań nowego lokatora pójdzie na marne? Bez obaw — z agencją nieruchomości CHATA masz 6-miesięczną gwarancję, dzięki której w wyżej opisanej sytuacji znajdziemy dla Ciebie kolejnego dzierżawcę bez pobierania dodatkowych opłat. Dzięki temu możesz spać spokojnie i zamartwiać się o formalności.

Zarządzanie najmem lokali mieszkalnych i użytkowych na terenie Wrocławia

W Twoim imieniu zadbamy o to, aby mieszkanie, którego jesteś właścicielem, zarabiało na siebie. Zatroszczymy się o comiesięczne sprawdzanie tego, czy najemca dokonuje regularnych opłat oraz jak o nie dba. W przypadku awarii, takich jak usterka sprzętu AGD dzierżawca może skorzystać z naszej pomocy, gdyż dysponujemy baza doskonałych fachowców — od hydraulików poprzez elektryków i stolarzy, którzy w mig uporają się z każdą niespodziewaną sytuacją. Po wszystkim otrzymasz kopie dowodu opłaty za usługę, a oryginał trafi do naszego archiwum. Zarządzanie najmem nie musi być drogie i trudne — z nami nawet go nie odczujesz!

Czysty zysk z najmu bez dodatkowych opłat

Jesteśmy w stałym kontakcie z najemcą mieszkania i to na konto naszego biura przelewa on co miesiąc wszelkie opłaty. W Twoim imieniu dbamy o uregulowanie rachunków za media oraz czynsz. Następnie odejmujemy od czynszu kwotę swojego wynagrodzenia, a na Twoje konto trafia czysty zysk z tytułu wynajmu nieruchomości. Wszystko jest dokumentowane, więc masz pewność, że transakcje z obsługi najmu są w pełni legalne.

Jeżeli szukasz doświadczonej agencji nieruchomości, która będzie Twoim wsparciem zarówno w procesie najmu, jak i sprzedaży mieszkania na terenie Wrocławia — od znalezienia dzierżawcy czy kolejnego właściciela aż po załatwienie niezbędnych formalności — zapraszamy do współpracy z nami.