Warto skorzystać z biura Chata Nieruchomości


CO ZYSKASZ, ZLECAJĄC NAM WYNAJEM?


Oszczędność czasu

Przygotowujemy i publikujemy ofertę. Jeździmy na spotkania, odpowiadamy na pytania o nieruchomości, poszukujemy najemcy, który będzie odpowiadał twoim oczekiwaniom, zadajemy mu pytania które mogą Cię krępować.

Oszczędność pieniędzy

Dzięki wytężonemu marketingowi oraz płatnym podbiciom nasze ogłoszenia są widoczne. Czy wiesz, że na drugi dzień po dodaniu ogłoszenia, znajduje się ono już na średnio 250 miejscu na liście wyszukiwania? My dbamy, żeby Twoja nieruchomość była wyróżniona na tle innych podobnych ogłoszeń. Ogłaszamy się na kilkunastu portalach nieruchomości, w tym najpopularniejszych we Wrocławiu: Otodom, Nieruchomości-Online, Gratka, OLX, Morizon. Używamy również Facebooka i Instagrama oraz naszej szerokiej sieci pantoflowej.
Z radością zrobimy zdjęcia i rzut Twojego lokalu, tak żeby zminimalizować Twój wkład.

Spokój

Nie musisz za każdym razem odpowiadać na te same pytania- zrobimy to dla Ciebie.
Nie musisz martwić się o przygotowanie dobrej umowy najmu- mamy wypracowane rozwiązania.
Po podpisaniu umowy udamy się z najemcą do mieszkania, sporządzimy protokół zdawczo-odbiorczy, wydamy klucze, pomożemy przepisać liczniki na najemcę jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Nasi klienci doceniają możliwość przekazania pośrednikowi obowiązków związanych ze znalezieniem najemcy.
 
Wyjeżdżasz na dłużej? Zaopiekujemy się Twoją nieruchomością: Zobacz więcej


Zadzwoń +48 71 338 33 33
Napisz biuro@chata.pl

Chcesz nas odwiedzić? Bardzo nam miło! Czekamy codziennie od poniedziałku do soboty. Od godziny 9 do 18 w soboty od 10 do 13.
 
ul. Zaporoska 39, Wrocław, 53-519