Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości to zminimalizowanie wysiłku, jaki wkłada właściciel, w proces sprzedaży nieruchomości.

• Pomagamy w negocjacjach i w sprawach formalnych.
• Pomagamy uporządkować stan prawny nieruchomości.
• Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojej sytuacji.

Po znalezieniu nabywcy towarzyszymy Ci przy umowie przedwstępnej oraz końcowej. Jeżeli nieruchomość jest obciążona kredytem hipotecznym, po sprzedaży pomożemy Ci wypełnić wniosek o wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej.

Jesteśmy z Tobą do końca sprzedaży, czyli wydania nieruchomości nowemu właścicielowi.
Nowy właściciel, co ważne, również otrzymuje od nas pełne wsparcie, dodatkowo załatwiamy za niego sprawy formalne po zakupie Twojej nieruchomości, jak przepisanie mediów, poinformowanie zarządcy o nowym właścicielu czy sprawy związane z podatkiem od nieruchomości.
Kompleksowe podejście wpływa na pozytywną atmosferę sprzedaży.
 

Ile to kosztuje?

Rozliczamy się na zasadzie prowizji od sprzedaży, czyli od ceny końcowej (transakcyjnej). Prowizja jest płatna wyłącznie, jeżeli dojdzie do skojarzenia stron transakcji za naszym pośrednictwem, oscyluje około 3% ceny końcowej.
Jeżeli masz już kupca, ale nie czujesz się pewnie w sprawach formalnych, pomożemy Ci!
 

Nowoczesne rozwiązania

Dzięki zdjęciom z drona i Wirtualnym Spacerom 3D nie tylko doskonale zaprezentujemy Twoje mieszkanie, ale również zapewnimy Ci większy komfort sprzedaży.
Klienci po obejrzeniu Wirtualnego Spaceru są już zaznajomieni z nieruchomością, jej rozkładem, stanem. To klienci, którzy powiedzieli już wstępne tak dla Twoje nieruchomości.

Przykład spaceru 3D: https://my.matterport.com/show/?m=M3iPVbeLRAJ

 
Spotkamy się w twojej nieruchomości, żeby zapoznać się z przedmiotem sprzedaży, ustalić szczegóły związane z działką, budynkiem, wyposażeniem, kosztami eksploatacji i ceną.

Na pierwsze spotkanie przygotuj:
• Podstawę nabycia nieruchomości.
• Kwotę opłat, jakie ponosisz miesięcznie w związku z użytkowaniem, np. czynsz do zarządcy, rachunki za prąd, gaz itp.
• Rzut nieruchomości.
Jeżeli czegoś nie wiesz lub nie jesteś pewien, pomożemy Ci to ustalić.
Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży?


Mieszkanie musi być czyste i posprzątane, pochowaj osobiste pamiątki, pościel łóżka, uprzątnij półki. Im mniej rzeczy na wierzchu tym lepiej zaprezentuje się Twoje mieszkanie na zdjęciach. Zadbaj o dobre oświetlenie, jeżeli gdzieś spaliła się żarówka, to dobry moment, żeby ją wymienić.

Oferta

Po spotkaniu, na podstawie zebranych informacji stworzymy ofertę, którą będziemy promować w internecie.
Dbamy o wysokie pozycje oferty w serwisach ogłoszeń nieruchomości (m.in. Otodom, OLX, Gratka, Morizon).
Dodatkowo aktywnie działamy w social media, reklamy Twojej nieruchomości będą pojawiać się również na Facebooku i Instagramie, żeby zainteresować nią jak największe grono odbiorców.
Przy sprzedaży mieszkań, współpracujemy z innymi biurami nieruchomości, co oznacza, że Twoją nieruchomość będą oglądać też klienci kupujący z innych biur.
Te działania pozwalają nam na skuteczną sprzedaż nieruchomości.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zgłoś się do nas:

E-mail: biuro@chata.pl
Telefon: +48 71 338 33 33

Adres: ul. Zaporoska 39
53-519 Wrocław

Lub wypełnij formularz :)

Zgłoś nieruchomość

Mieszkania na sprzedaż — Wrocław

Kupno mieszkania związane jest z wieloma kwestiami, jakie należy wziąć pod uwagę przed przystąpieniem do transakcji. Żaden Klient nie zdecyduje się na zakup lokalu, którego wcześniej nie widział ani nie zapoznał się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi metrażu, liczby pokoi lub roku budowy. Ważne jest również, aby w ogłoszeniach uwzględnić, czy nieruchomość jest nowa, czy z rynku wtórnego. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem takiego lokalu, nie musisz się o nic martwić! Biuro Nieruchomości CHATA z siedzibą we Wrocławiu to zespół specjalistów dokładnie znających rynek nieruchomościowy, dlatego zamieszczane przez nasz ogłoszenia dotyczące mieszkań na sprzedaż są przygotowywane tak, abyś miał dostęp do jak największej ilości informacji już na samym początku. Przekonaj się, że kupno własnych czterech kątów nie musi być skomplikowane ani stresujące.

Kup nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie i nie martw się generalnym remontem

W naszym katalogu znajdują się przestronne, nowoczesne mieszkania wystawione na sprzedaż. Budynki, w jakich mieszczą się lokale, zostały zbudowane w 2022 roku — masz więc pewność, że są one w idealnym stanie. Proponujemy Ci mieszkania położone zarówno w centrum Wrocławia, jak i w cichych, spokojnych okolicach miasta. Decydując się na taką inwestycję, nie musisz zawracać sobie głowy długim, uciążliwym, a przede wszystkim drogim remontem, dzięki czemu zaoszczędzisz sobie nie tylko nerwów, ale także pieniędzy. Lokale oddajemy w standardzie deweloperskim podwyższonym, co oznacza, że nie będziesz musiał nadwyrężać domowego budżetu na zakup parapetów, drzwi wejściowych, grzejników bądź rolet zewnętrznych. W Twoim zakresie będą wyłącznie ostateczne prace wykończeniowe, takie jak malowanie ścian albo położenie paneli.

Wrocław: Stare Miasto — mieszkania na sprzedaż

Rynek wtórny cieszy się ogromną popularnością wśród osób planujących zakup mieszkania. Mimo że stan takich lokali może pozostawiać wiele do życzenia, Klienci decydują się na transakcję z uwagi na chęć zaoszczędzenia jak największej ilości pieniędzy. Nikt nie chce tracić swoich oszczędności bezpodstawnie, dlatego prezentowane przez nas ogłoszenia opracowaliśmy w taki sposób, żebyś od razu miał wgląd w to, jak faktycznie wygląda stan poszczególnych mieszkań. Jesteśmy ekspertami w branży nieruchomościowej, a co za tym idzie — mamy prawie 30-letnie doświadczenie w sprzedaży lokali z rynku wtórnego. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zdjęcia pomieszczeń, a niektóre oferty wzbogaciliśmy o opcję wirtualnego spaceru, który umożliwi Ci oględziny mieszkania bez wychodzenia z domu.

Jeśli chcesz kupić nowy lokal albo taki z rynku wtórnego, koniecznie skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą opcję. Zachęcamy do sprawdzenia naszych ogłoszeń dotyczących sprzedaży mieszkań w okolicach Starego Miasta we Wrocławiu, ale nie tylko. Proponowane przez nas obiekty są położone również w pozostałych dzielnicach miasta. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert!