Dla najemców

Poszukiwanie nieruchomości do wynajęcia wiąże się zazwyczaj z dużym stresem, zaczynając od poszukiwań właściwej oferty, przez niepewność dotyczącą stanu prawnego nieruchomości, uczciwości właściciela, skończywszy na optymalizacji kosztów eksploatacji i utrzymania nieruchomości.
Poszukiwanie i weryfikacja wystawianych ofert pochłania mnóstwo czasu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo najemcy, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie najmu nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Poniżej przedstawiamy w skrócie poszczególne działania mające na celu skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie klienta przez cały proces związany z najmem nieruchomości.
  • Pierwsze spotkanie, rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klienta, ustalenie wymagań dotyczących poszukiwanej oferty
  • Poszukiwanie ofert zgodnie z wytycznymi klienta, przesyłanie propozycji na e-mail
  • Prezentacja wybranych przez klienta ofert
  • Sprawdzenie stanu prawnego wybranej przez klienta oferty pomoc w negocjacjach i ustaleniu wszystkich warunków transakcji
  • Przygotowanie projektu umowy najmu, weryfikacja praw osób oferujących nieruchomość
  • Podpisanie umowy najmu nieruchomości
  • Przeprowadzenie procesu odbioru nieruchomości od wynajmującego – sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego
Na każdym z etapów możecie Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo, oraz w razie potrzeby na pomoc współpracujących z nami podmiotów(rzeczoznawca majątkowy, kancelaria prawna). Podstawą współpracy z naszym Biurem jest podpisanie umowy pośrednictwa.

Mam nadzieję, że sprostamy Państwa wymaganiom.
Grzegorz Szawłowski pośrednik licencja 1747.

Wrocław — wynajem mieszkań i lokali komercyjnych

Miejsce, do którego możemy wracać po wymagającym dniu w pracy, spędzać czas na odpoczynku w leniwe weekendowe popołudnia czy bezpiecznie zasypiać, to podstawa komfortowego życia dla każdego z nas. Dla wielu osób oznacza to posiadanie swojego domu bądź mieszkania na własność, ale niekiedy równie dobrą opcją okazuje się wynajem. To świetne wyjście dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup nieruchomości lub nie chcą tego robić albo tych poszukujących czterech kątów tymczasowo, na określony czas. Bez względu na to, do której grupy należysz, w ofercie naszego biura znajdziesz rozmaite domy i mieszkania na wynajem na terenie Wrocławia oraz okolic. Z pewnością wybierzesz tu idealne lokum dla siebie.

Domy i mieszkania — wynajem: Wrocław oraz okolice

Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę ogłoszeń o wynajmie domów oraz mieszkań we Wrocławiu, wśród których każdy znajdzie nieruchomość doskonale spełniającą wszystkie jego oczekiwania. Proponujemy zarówno przestronne wnętrza perfekcyjne dla rodzin, jak i przytulne kawalerki dla 1 osoby, urządzone w odmiennych stylach, od tradycyjnego po nowoczesny. Ogłoszenia o wynajmie mieszkań obejmują nieruchomości zlokalizowane na terenie całego miasta, dysponujące rozmaitymi udogodnieniami, w tym np. balkonem, miejscem postojowym czy bliskością parku. Zapewniamy szczegółowe opisanie każdej oferty, abyś natychmiast mógł stwierdzić, czy lokum będzie odpowiadało wymaganiom — Twoim oraz Twoich bliskich.

Lokale komercyjne i działki na wynajem w Agencji Nieruchomości CHATA

W naszym biurze zajmujemy się nie tylko udostępnianiem ogłoszeń i obsługą wynajmu domów czy mieszkań. Doskonale wiemy, że wiele osób poszukuje we Wrocławiu bądź okolicach także odpowiedniego miejsca do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Z tego względu wśród przygotowanych przez nas ofert znaleźć można też propozycje wynajęcia pomieszczeń biurowych, punktów handlowo-usługowych, garaży, sal dydaktycznych, przestrzeni magazynowych oraz wielu innych obiektów. Pośredniczymy również w wynajmie działek, w tym o przeznaczeniu przemysłowym z podłączonymi mediami i ogrodzeniem albo utwardzonych placów mogących posłużyć na przykład jako parking.

Kompleksowa obsługa właścicieli oraz osób zainteresowanych wynajmem

Jako doświadczeni, wykwalifikowani pośrednicy nieruchomości gwarantujemy kompleksową obsługę wynajmu domów, mieszkań, lokali komercyjnych i działek na terenie Wrocławia oraz pobliskich lokalizacji. Osobom zainteresowanym odpowiadamy na pytania, prezentujemy wybraną nieruchomość, a także dostarczamy wszelkie dokumenty. Właściciele takich obiektów do wynajęcia mogą zaś liczyć na pełen profesjonalizm m.in. w zakresie weryfikacji kandydatów, odbierania telefonów od nich czy dopilnowania wszystkich formalności. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Agencją Nieruchomości CHATA!