Mieszkania na sprzedaż: Wrocław-Fabryczna

Fabryczna to największa dzielnica Wrocławia. Swoją nazwę, a także dynamiczny rozwój na przestrzeni lat zawdzięcza obecności dużych zakładów produkcyjnych — natomiast współcześnie łatwiej się tu natknąć na nowoczesne biurowce i inne budynki parku technologicznego niż klasyczne fabryki z epoki industrialnej. We Wrocławiu-Fabrycznej znajduje się kilka osiedli, m.in. składający się z wielkopłytowych bloków Gądów czy położone nieopodal Parku Zachodniego Popowice. Jeśli interesują Cię mieszkania na sprzedaż lub wynajem w tej okolicy, koniecznie sprawdź ofertę naszego biura nieruchomości!

Rynek wtórny — mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu-Fabrycznej

Osoby kupujące mieszkania często zadają sobie pytanie — czy lepszym wyborem będzie rynek pierwotny, czy wtórny? Obie opcje mają swoje wady i zalety. Jeżeli chodzi o dzielnicę Fabryczną we Wrocławiu, to nieco łatwiej znaleźć tu nieruchomości, które były już używane. Nie mają one niższego standardu wykończenia niż w nowe lokale, często jest wręcz przeciwnie, gdyż właściciele starszych mieszkań decydują się na odnowienie wnętrz oraz różnych instalacji bądź elementów wyposażenia przed jego sprzedażą. Na rynku nieruchomości (zarówno wtórnym, jak i pierwotnym) można też znaleźć tzw. mieszkania inwestycyjne, czyli wykończone pod klucz lokale, które niemal od razu nadają się do wynajmu, a w konsekwencji gwarantują szybszy zwrot kosztów jego zakupu.

Wynajem mieszkania we Wrocławiu-Fabrycznej

Wynajem mieszkania to świetna opcja dla osób, które nie są pewne, czy chcą na stałe osiedlić się w danym miejscu, przykładowo studentów — na terenie Wrocławia-Fabrycznej znajdują się wydziały kilku uczelni wyższych. Czasem korzystają z niego także pracownicy przyjeżdżający do miasta wojewódzkiego jedynie na tydzień roboczy, a w weekendy wracający do swoich domów w okolicznych miejscowościach. Popularny jest też tzw. najem długoterminowy, wzbudzający przede wszystkim zainteresowanie osób, których jeszcze nie stać na zakup własnego mieszkania oraz właścicieli lokali niezainteresowanych regularnym szukaniem nowych najemców. Nasze biuro nieruchomości chętnie pośredniczy w transakcjach między tymi dwiema grupami, oferując profesjonalną pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Profesjonalne pośrednictwo nieruchomości

Jeżeli posiadasz mieszkanie we Wrocławiu-Fabrycznej na sprzedaż lub wynajem, specjaliści z naszego biura nieruchomości chętnie pomogą Ci w znalezieniu nabywcy albo najemcy. Oferujemy profesjonalne doradztwo, jak również opiekę nad lokalami — w jej ramach wyręczamy Klientów w takich czynnościach jak m.in. pokazywanie mieszkań, spisywanie liczników czy sporządzanie odpowiedniej dokumentacji (np. protokołu zdawczo-odbiorczego). Wykorzystujemy nowoczesne technologie wspierające sprzedaż, takie jak wirtualne spacery oraz zdjęcia i filmy z drona. Można skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą komunikatora WhatsApp albo też przez odwiedzenie naszej siedziby (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-18). Zachęcamy do skorzystania z usług biura nieruchomości Chata!