Dwa domy (Hostel)/inwestycja/Stabłowice

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
4 000 000 PLN , Pow. 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
18
Lokalizacja:
Wrocław Stabłowice , Porębska
Rok budowy:
2014
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
385058
Cena za m2:
10 000 PLN
Na sprzedaż dwa domy w formie architektonicznej "domów kostek" obecnie funkcjonujące jako rentowny  Hostel zlokalizowany na wrocławskich Stabłowicach na przeciwko Dolnośląskiego Szpitala im. T. Marciniaka. Powierzchnia użytkowa budynków wynosi 400 m2, a  powierzchnia działki  620 m2. Nieruchomości są ogrodzone. Przestrzeń w obu domach jest  bardzo dobrze rozplanowana tak, aby można było prowadzić  działalność gospodarczą. Nieruchomości są idealne pod najem krótko/długoterminowy lub inny pomysł biznesowy (gabinety beauty, szkołę językową, biura) lub jako dom mieszkalny.


Atuty nieruchomości: 
W przypadku prowadzenia działalności związanej z wynajmem możliwa  do uzyskania jest wysoka stopa zwrotu z inwestycji. Duża ilość pokoi (18)/(44)wyodrębnionych miejsc noclegowych, wysoki standard zastosowanych materiałów wykończeniowych, lokalizacja i dostępność do wielostanowiskowego parkingu są zaletami przedstawionej nieruchomości. Obecnie hostel cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony gości (głównie firm oraz klientów indywidualnych), a ze względu na powstające w przeciągu kilku lat w tej okolicy duże nowe inwestycje tj. budowa nowego Szpitala Onkologicznego na działce przy ul. Kosmonautów  oraz budowa fabryki Intel we wsi Kadłub w gminie Miękina to zapotrzebowanie na noclegi w tej części miasta znacznie wzrośnie.


Nieruchomość:
składa się z dwóch 2 budynków dwukondygnacyjnych (jednego wolnostojącego i drugiego będącego bliźniakiem).
- W nieruchomości znajduje się 18 pokoi (wyposażonych w łóżka z materacami Tempur, meble, TV). Pokoje w apartamencie LUX wyposażone są w meble, duże łóżko, komplet wypoczynkowy oraz klimatyzację. 
3 kuchnie wyposażone w meble, stół z krzesłami, niezbędny sprzęt RTV i AGD (lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa, mikrofalówka). W kuchni w apartamencie LUX znajduje się dodatkowo duża  lodówka side by side, piekarnik i mikrofalówka w zabudowie, płyta indukcyjna oraz kominek. Sprzęt jest markowy i wysokiej jakości. 
- 7 łazienek każda z łazienek wyposażona jest w prysznic, umywalkę, WC oraz wysokiej jakości płytki. Łazienka w apartamencie LUX wykończona jest  z użyciem materiałów wysokiej jakości i dodatkowo  wyposażona w dużą wannę z jacuzzi, prysznic oraz meble łazienkowe.

Pomieszczenia w budynkach mogą zostać przeznaczone pod wynajem noclegów lub stanowić 7 odrębnych mieszkań, w którym każde składać się będzie z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki.
Apartamenty mają niezależne wejścia. Sufity w pokojach są napinane, swoją kolorystyką ocieplają wnętrze, wygłuszają dźwięki oraz są łatwe w utrzymaniu czystości, nie wymagają malowania. Na terenie posesji wydzielone jest miejsce rekreacyjne na domek i wiatę grillową oraz stolik z krzesłami. Na terenie obiektu znajduje się również kontener biurowo-mieszkalny, który może być wykorzystany jako dodatkowa przestrzeń noclegowa. Ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny. Kanalizacja. Internet, monitoring. Stan techniczny budynków bardzo dobry. 

Lokalizacja:
W najbliższym otoczeniu znajduje się dużo zielonych terenów Park Złotnicki, Park Leśnicki, Park Stabłowicki, Las Pilczycki oraz Wzgórza Maślickie. Niedaleko jest Szkoła Podstawowa, Żłobek, Przedszkole, restauracje, sklepy oraz punkty usługowe. 
Do  Dolnośląskiego Szpitala im. T. Marciniaka jest zaledwie 700 m. Odległość  do Kadłub koło Miękini to ok.17 km (fabryka INTEL w planach w 2027 r.), 3 km do Kosmonautów  (Nowy Szpital Onkologiczny w planach w 2028 r.), 5 km do Portu Lotniczego, 3.8 km do Tarczyński Arena, 10 km do Rynku, 22 km do Środy Śląskiej. W odległości 2.5 km znajduje się kąpielisko Glinianki. 

Cena: 4 000 000 zł 
Zapraszam do kontaktu.
Justyna Semczuk
tel.: 602 570 600
CHATA Nieruchomości


Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 62.02 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 75.62 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 87.25 kWh/(m2 · rok).
Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.0156 t CO2/(m2 · rok).
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0.00 %.
Nieprawidłowy adres E-mail