Pośrednictwo nieruchomości — Wrocław

Biuro Nieruchomości CHATA z siedzibą we Wrocławiu to miejsce, gdzie otrzymasz profesjonalną pomoc z zakresu pośrednictwa. Od prawie 30 lat działamy na rynku nieruchomości, oferując Klientom nasze usługi. Zajmujemy się szeroko pojętym pośrednictwem — przeprowadzamy przez cały proces osoby zainteresowane sprzedażą, kupnem albo wynajmem nieruchomości. Z naszym udziałem szybko sprzedasz mieszkanie, dom, obiekt usługowy, biuro lub lokal komercyjny. Świadczymy usługi ze specjalistycznego doradztwa, dzięki któremu dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy przeglądaniu ogłoszeń. Odciążymy Cię z wszelkich obowiązków wynikających z wystawienia lokalu na sprzedaż bądź wynajem, dlatego, jeśli nie chcesz tracić czasu na weryfikację konkretnych propozycji — postaw na sprawdzone biuro pośrednictwa nieruchomości.

Sprzedaj mieszkanie, dom lub działkę z pomocą dobrego pośrednika

Chcesz sprzedać mieszkanie albo dom jednorodzinny, ale nie masz przestrzeni na to, aby pozałatwiać formalności? Myślisz o spieniężeniu działki, jednak przeraża Cię wizja spotkań z potencjalnym klientem? Nie zawracaj sobie tym głowy! Jesteśmy ekspertami w branży nieruchomościowej, dlatego chętnie zajmiemy się sprzedażą Twojego lokalu. Nie musisz zagłębiać się w szczegóły związane z wystawieniem domu na portalach ogłoszeniowych. Dzięki nam ominie Cię również przygotowywanie szczegółowego ogłoszenia. Jesteśmy mistrzami w swojej dziedzinie, dlatego możesz nam zaufać — dobry pośrednik zrobi wszystko za Ciebie!

Wrocław: pośrednictwo wynajmu mieszkań

Poza sprzedażą zajmujemy się też sprawami związanymi z wynajmem nieruchomości. Bez względu na to, czy jest to lokal usługowy, mieszkanie czy biuro — możesz liczyć na nasze doświadczenie i pomoc. Dodajemy ogłoszenia, analizujemy oferty, przygotowujemy galerię zdjęć, a nawet wirtualne spacery. Dzięki nim potencjalny najemca ma możliwość zweryfikowania faktycznego stanu nieruchomości. Jest to świetna opcja również dla osób zainteresowanych wynajmem lub zakupem większego lokalu, które z różnych przyczyn nie mogą w wyznaczonym terminie pojawić się na jego oględzinach. Głównym obszarem naszych działań jest Wrocław. Pośrednik wynajmu mieszkań opracuje Twoją ofertę wynajmu tak, byś nie musiał weryfikować jego wiarygodności.

Zaufaj pośrednikom nieruchomości z biura CHATA i postaw na kompetentne doradztwo!

Bez względu na to, czy planujesz sprzedaż, czy wynajem swojej nieruchomości, nasi pośrednicy wyręczą Cię w każdym aspekcie. Z uwagi na to, że doskonałe władają językiem angielskim oraz rosyjskim, komunikacja z Klientem zagranicznym zawsze przebiega u nas bezproblemowo, a przy tym sprawnie. Na Twoje życzenie możemy doglądać Twojego lokalu, przeprowadzać rozmowy z kupcami bądź najemcami, pokazywać im przeznaczoną na wynajem albo sprzedaż nieruchomość, a także opracować protokół zdawczo-odbiorczy. Specjalnie dla Ciebie zajmiemy się skutecznym marketingiem internetowym po to, aby do transakcji doszło jak najszybciej. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję oszczędności czasu, pomocy na każdym etapie działania, a przede wszystkim — bezpieczeństwa transakcji. Skontaktuj się z nami już dziś i nie martw się o skomplikowane procedury — we wszystkim Ci pomożemy!