Wirtualne Spacery

Galeria Modrzew. 3D

Wirtualne spacery — mieszkania: Wrocław

Proces sprzedaży lub wynajmu nieruchomości — zarówno domu czy mieszkania, jak i lokalu komercyjnego — składa się z wielu etapów, ale jednym z najważniejszych z nich jest dokładne obejrzenie jej przez potencjalnego kupującego albo najemcę. Dzięki temu sprawdzi on, czy dany obiekt spełnia wszystkie jego oczekiwania choćby pod względem układu pomieszczeń, zastosowanych rozwiązań bądź dostępnej przestrzeni. W naszym biurze we Wrocławiu wychodzimy jednak naprzeciw współczesnym potrzebom osób zainteresowanych sprzedażą lub wynajęciem swojej nieruchomości, jak również tych, które chciałyby z tego skorzystać. Przygotowujemy więc wirtualne spacery po mieszkaniach, domach i lokalach, prezentując je w nowoczesny, wygodny sposób.

Modele 3D nieruchomości we Wrocławiu

Biuro CHATA we Wrocławiu oferuje przygotowywanie modeli 3D rozmaitych nieruchomości, od małych mieszkań, przez przestronne domy jednorodzinne, po punkty usługowe — kameralne bądź rozbudowane. Już od 2018 r. pozwala nam to proponować wirtualne spacery perfekcyjnie oddające rzeczywisty stan obiektów. Do ich realizacji wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię Matterport, doskonale odwzorowującą wnętrza nieruchomości, a ponadto opracowująca ich rzuty i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Dla właścicieli stanowi to gwarancję odpowiedniego zaprezentowania ich domu, mieszkania lub lokalu, a tym samym — znacznego ułatwienia znalezienia kupca albo najemcy. Ci ostatni zaś mogą mieć pewność, że interesująca ich nieruchomość będzie wyglądać dokładnie tak, jak na modelu 3D.

Dlaczego warto przygotować model 3D nieruchomości?

Przygotowanie modelu 3D nieruchomości pozwalającego na udostępnienie wirtualnego spaceru po mieszkaniu potencjalnym kupcom lub najemcom to znakomite rozwiązanie, które znacząco zwiększa szansę na transakcję, a przy tym pomaga w budowaniu profesjonalnego, godnego zaufania wizerunku właściciela. Co więcej, ułatwia to również osobom zainteresowanym dokładne obejrzenie wnętrz bez konieczności wychodzenia z domu. Opracowanie wirtualnego spaceru wiąże się też z licznymi zaletami z punktu widzenia wynajmującego/sprzedającego. Dzięki temu mieszkanie nie będzie odwiedzane regularnie przez wiele osób, co eliminuje konieczność powtórnego przygotowywania go do kolejnych prezentacji.

Wrocław — nieruchomości na sprzedaż lub wynajem wraz z wirtualnym spacerem

Bez względu na to, czy chodzi o nieruchomość z rynku wtórnego, czy pierwotnego; dom, mieszkanie, mały lokal usługowy, przestronny magazyn lub ośrodek wypoczynkowy do wynajęcia — zapewniamy przygotowanie wirtualnego spaceru na najwyższym poziomie. Znacząco przyspieszy to całą transakcję, ponieważ zainteresowane osoby będą w stanie natychmiast, bez wychodzenia z domu stwierdzić, czy dany obiekt spełnia ich wymagania. Jako specjaliści opracujemy nowoczesny model 3D, a ponadto zajmiemy się pełną obsługą nieruchomości we Wrocławiu, od przygotowania oferty, przez weryfikację potencjalnych nabywców, po finalizację całości. Zapraszamy do skorzystania z propozycji — właścicieli mieszkań czy lokali komercyjnych do współpracy, a osoby zainteresowane kupnem bądź wynajmem do przejrzenia ogłoszeń.