Połowa domu na sprzedaż

Dom (Piętro domu) na sprzedaż
236 000 PLN , Pow. 70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Dzierżoniów , Lipowa
Rok budowy:
1930
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
259553
Powierzchnia działki:
234 m2
Cena za m2:
3 371 PLN
Na sprzedaż połowa domu wolnostojącego, piętro pierwsze  o powierzchni 70 m2 wraz z działką. Pełna własność. Osobna księga wieczysta na lokal mieszkalny i działkę. Na działce znajduje się studia , wykorzystywana na cele ogrodowe.

Nieruchomość składa się z 3 pomieszczeń ( 2 sypialnie + salon) , kuchnia i łazienka. Możliwość adaptacji wiatrołapu na balkon, taras. 

Nieruchomość z historią, własnym charakterem oraz perspektywą modernizacji i własnej aranżacji , by dostosować do własnych potrzeb.

Dodatkowo w skład nieruchomości mieszkalnej wchodzą pomieszczenia gospodarcze: piwnica-  3 komórki, strych plus komórka gospodarcza na zewnątrz.

Spokojna okolica dla chętnych ceniących spokój i ciszę, dużo zieleni. W bliskiej okolicy dostęp do wszystkich atrakcji, urzędów itp, np: fitness, basen,  apteka, przychodnia,  żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa czy plac zabaw.

Dodatkowa wartość dodana tej nieruchomości to  bliskie położenie Gór Sowich, które sprzyjają obcowaniu z naturą jak i rożnym formom odpoczynku: spacery, rower, narty.

Idealna lokalizacja nieruchomości „Obręb Centrum” dla celów komercyjnych możliwość dostosowania nieruchomości na cel komercyjny, biurowy, gabinet medyczny, kancelaria lub inne.Zapraszamy na bezpłatne prezentacje!OFERUJEMY M.IN.
- najkorzystniejsze oferty pośród wszystkich dostępnych banków komercyjnych na rynku
- sprawdzenie zdolności kredytowej oraz dostosowanie kredytu do potrzeb klienta
- bezpłatna pomoc doradcy kredytowego
- kompletowanie dokumentów dotyczących nieruchomości przez naszych doradców
- pomoc doradcy również po uzyskaniu finansowania.

Nasze długoletnie ponad 15 letnie doświadczenie w sferze finansów nauczyło nas efektywnego działania, co wyróżnia nas na rynku finansowym.

TA USŁUGA JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.

Staramy się, żeby nasze opisy były rzetelne. Jednak większość informacji uzyskujemy na podstawie oświadczeń sprzedających, dlatego nie mogą być one podstawą do ewentualnych roszczeń. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.


Polecam,

Bożena Sikorska
Agent w Obrocie Nieruchomościami
BHN Chata Agencja Nieruchomości
tel.535 896 100
mail: bozena@bhn.pl
Nieprawidłowy adres E-mail