Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w budynku dwu-lokalowym, w pięknej lokalizacji i otoczeniu zieleni.
Nowoczesna technologia budowy:
Materiał konstrukcyjny Ytong 24, stropy Smart. Ocieplenie budynku: styropian Arbet 20 cm, tynk Ceresit silikonowy - elastomerowy. Okna PCV Veka Softline 82.
Mieszkanie nowe, w stanie deweloperskim, z zainstalowanym piecem gazowym centralnego ogrzewania firmy Junkers, oraz z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. Ogrzewanie podłogowe.
Oferowane do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze, wraz z antresolą i tarasem o powierzchni 50,00 m2.
Układ pomieszczeń:
- przestrzenny salon z aneksem kuchennym, w części otwarty na dwie kondygnacje (piętro + antresola) o pow. 35,9 m2,
- 3 sypialnie (15,6 m2, 10,30 m2, 10,35 m2)
- łazienka 5,7 m2,
- otwarta antresola 31,65 m2,
- komunikacja (własna klatka schodowa),
- taras 50,00 m2.
Do mieszkania przynależy jedno zewnętrzne miejsce postojowe, przed budynkiem.
Jeśli powierzchnia mieszkania wydaje się niewystarczająca istniej możliwość jej powiększenia poprzez zabudowę otwartej przestrzeni znajdującej się nad salonem. W ten sposób można wygospodarować dodatkowe 20 m2.
Mieszkanie bezczynszowe. Umowy z dostawcami mediów są zawierane indywidualnie.
Zapraszam na prezentacje Grzegorz Szawłowski CHATA tel. 606 805 405.